راهنمای کامل جدول سایزبندی لباس زنانه

تا به حال پیش آمده هنگام خرید آنلاین لباس برای انتخاب سایز دچار مشکل شوید؟ بسیاری از خانم‌ها به یک جدول سایزبندی لباس زنانه نیاز دارند تا همیشه در گوشی خود اندازه ها را ذخیره کنند و هنگام خرید آنلاین یا جاهایی که نمی‌توان لباس‌ها را پرو کرد با اطمینان از اندازه‌های این جدول استفاده کنند.

بدست آوردن سایز خانم‌ها اغلب سخت‌تر از بدست آوردن سایز مردان است. چرا که تفاوت ها در اندامی همچون سینه و باسن در خانوم‌ها زیاد است. به همین دلیل جدول سایزبندی لباس زنانه در فروشگاه لباس زنانه جامع‌تر ارائه شده است. اگر قصد خرید اینترنتی لباس دارید، حتما و پیش از خرید، باید جدول سایز بندی لباس زنانه را بخوانید.

روش اندازه گیری اندام های مختلف

سایز بالا تنه یا دور سینه: یکی از پارامترهایی که برای دانستن سایز اندام خود لازم دارید و در جدول سایزبندی لباس زنانه به آن توجه می‌شود اندازه دور سینه است. برای اینکار به کمک یک نفر نیاز دارید. زیرا باید دست ها را در طرفین خود به صورت ریلکس و آزاد قرار دهید. سپس در حالی که متر شما موازی با زمین است، دور تا دور سینه را و پشت قفسه سینه را با متر اندازه گیری نمایید.

سایز دور کمر: دومین پارامتر جدول سایزبندی لباس زنانه اندازه دور کمر است. کوچکترین قسمت کمر خود را پیدا کنید و سپس متر را بدور آن بپیچید و عدد بدست آمده را یادداشت کنید.

سایز دور باسن: سومین پارامتر مهم در بدست آوردن سایز لباستان، سایز دور باسن می‌باشد. برای اینکار ابتدا صاف ایستاده و پاهای خود را کنار هم جفت کنید. سپس بزرگترین قسمت از دور باسن خود را در حالی که مترتان موازی با زمین است، اندازه گیری کنید.

سپس اعداد خوانده شده را با اعداد نوشته شده در جدول مقایسه کرده و سایز خود را به خاطر بسپارید.

در هنگام خریدهای اینترنتی لباس‌ها، مهم است که سایز لباس نوشته شود. علاوه بر این در بسیاری از سایت های معتبر، اطلاعات دقیق‌تر و جزئی‌تری از قد لباس و بخش های مختلف آن در اختیار مشتری قرار داده می‌شود تا مشتری پیش از خرید از مناسب بودن سایز لباس خود مطمئن شود.


  فیلدهایی را که قرار است نشان داده شوند را انتخاب کنید. باقی پنهان خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • قیمت
  • افزودن به سبد خرید
  برای مخفی کردن نوار مقایسه، در خارج کلیک کنید
  مقایسه

  تا اطلاع ثانوی بعلت بروزرسانی سایت قسمت ورود و ثبت نام غیر فعال میباشد.

  برای خرید بعنوان مهمان سفارشتان را میتوانید ثبت نمایید

  از صبر و شکیبایی شما متشکریم